Unity darbalaukio aplinka ir kodėl mes tokie hipsteriai

Apskritai man nelabai patinka žmonės, kurie skundžiasi naujovėmis ir visaip stengiasi atrasti kuo daugiau neigiamumo jose. Technologiškosios (tech savy) bendruomenės (kalbant apie linux’istus) vartotojai labai jau mėgsta tą terminalo (konsolės) darbą ir stengiasi kuo minimaliau veikti. Daugeliu atžvilgiu labai teisingai daro, nes terminalas kardinaliai sutrumpina darbo laiką, o ir kokybiškiau atliekama. Deja, tuo pačiu išvystomas ir atšakumas kitoms technologijoms – kam man muzikos grotuvas, jeigu turiu mocp ar cmus, etc. ? Iš komiškosios pusės, teko matyti ir tokių, kurie džiaugiasi ir w3m naršykle. Žinoma, kiekvienam savo, kol neprasideda stūmimai vieniems ant kitų – tas OS geresnis už tą, ta naršyklė už aną ir t.t. Viskas pasibaigia minimaliais kraštutinumais, dėl kurių, neduok dieve, susirūpinam kartą per mėnesį.

Vienaip ar kitaip, norėjau pakalbėti apie Unity, kuris praktiškai naudojamas tik Ubuntu Linux distribucijose. Galbūt idėja sena ir labai gerai realizuota kitur, tačiau man tiko ir patiko sisteminė medijos paieška arba tiesiog Lens su visais scope’ais (paieškos modifikatoriais), kurie realiai paverčia kategorizavimo ir stebėjimo programas (n+4)-tosiomis kojomis šuniui. Žinoma, dar daug ko negalima modifikuoti, tenka labiau hardcode’inti su turimu source’u, tačiau, mano manymu, viskas dar tik įsibegės!

This entry was written by Paulius , posted on Sekmadienis kovo 04 2012at 03:03 pm , filed under Software, Technologijos and tagged , , , . Bookmark the permalink . Post a comment below or leave a trackback: Trackback URL.

Comments are closed.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos